Allnet ALL4750 SFP transceiver modul 1 Gbps 550 m modul typ SX

674,00 kr
+ 109,95 kr Leverans

Allnet ALL4750 SFP transceiver modul 1 Gbps 550 m modul typ SX

Av Allnet

Rekommenderat återförsäljningspris: 774,00 kr
Pris: 674,00 kr
Du sparar: 100,00 kr (12 %)
674,00 kr + 109,95 kr Leverans

I lager

Skickas inom 3 dagar

Beskrivning

Mini-GBIC-modul. 1000 MBit, SX/LC, LC connector 1,125 G, 850 nm multimode, SFP, 550m räckvidd. Denna text är maskin översatt.

Specifikation

Märke Allnet
Kategori Nätverk
Fruugo-ID 5493468-12522795
EAN 4038816047502
Återförsäljarens VRN SE502070961301

Leverans och returer