Bryggor och routrar

Förfina
TP Link trådlös Dual band router 750 Mbps
TP Link trådlös Dual band router 750 Mbps 699,00 kr
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenn 5 dB-TL-WR841N
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenn 5 dB-TL-WR841N 299,00 kr
TP-Link TD-W8961N N300 Wireless N ADSL2 + modem router
TP-Link TD-W8961N N300 Wireless N ADSL2 + modem router 489,00 kr
Metz Connect 130861-0602-E 6 portar nätverk patch panel rustad 1 U Rea
Metz Connect 130861-0602-E 6 portar nätverk patch panel rustad 1 U 479,00 kr 419,00 kr
ASUS Blue Cave AC2600 Dual band WiFi router för smarta hem
ASUS Blue Cave AC2600 Dual band WiFi router för smarta hem 3 799,00 kr
TP-Link TL-WR902AC AC750 trådlös resa router
TP-Link TL-WR902AC AC750 trådlös resa router 649,00 kr
TP-LINK WR941HP 450Mbps hög effekt Wireless N router
TP-LINK WR941HP 450Mbps hög effekt Wireless N router 849,00 kr
ASUS RT-AC51 router
ASUS RT-AC51 router 524,00 kr
Router + punkt åt Edimax BR-6428NC N300 2 x 9 dBi
Router + punkt åt Edimax BR-6428NC N300 2 x 9 dBi 574,00 kr
Fritz WiFi nätverkskort! N300 5 GHz 300 Mbps USB transparent röd
Fritz WiFi nätverkskort! N300 5 GHz 300 Mbps USB transparent röd 479,00 kr
TP-LINK HS110 WIFI smart plug
TP-LINK HS110 WIFI smart plug 459,00 kr
TP-Link TL-WR841N 300 Mbps vitt trådlöst modem
TP-Link TL-WR841N 300 Mbps vitt trådlöst modem 379,00 kr
Screenbeam 1100 4K trådlös bildskärm mottagare
Screenbeam 1100 4K trådlös bildskärm mottagare 13 890,00 kr
RB750r2 Mikrotik RouterBoard hEX lite RouterOS L4
RB750r2 Mikrotik RouterBoard hEX lite RouterOS L4 724,00 kr
Fritz Repeater Access Point! 1200 5 GHz LAN 400-866 Mbps Vit
Fritz Repeater Access Point! 1200 5 GHz LAN 400-866 Mbps Vit 1 099,00 kr
TP-Link 1000M RJ45 till 1000M single-mode LC fiber Converter
TP-Link 1000M RJ45 till 1000M single-mode LC fiber Converter 574,00 kr
Tp Länk Tl Wn881Nd Pci E 300Mbs trådlös adapter
Tp Länk Tl Wn881Nd Pci E 300Mbs trådlös adapter 349,00 kr
NetComm NTC-140-02 industriell 4G-router
NetComm NTC-140-02 industriell 4G-router 6 890,00 kr
Router D-Link 4 G LTE DWR - 921 Wifi 150mbps
Router D-Link 4 G LTE DWR - 921 Wifi 150mbps 2 399,00 kr
D-Link DAP-2680 vit 5 GHz-åtkomstpunkt
D-Link DAP-2680 vit 5 GHz-åtkomstpunkt 2 449,00 kr
Archer T2U plus Ac600 hög förstärkning trådlös Dual band USB-adapter
Archer T2U plus Ac600 hög förstärkning trådlös Dual band USB-adapter 649,00 kr
UbiQuiti Ethernet överspänningsskydd gen 2
UbiQuiti Ethernet överspänningsskydd gen 2 349,00 kr
UbiQuiti NanoHD UNIFI Compact 802.11 AC Wave2 MU-MIMO kopplingspunkt
UbiQuiti NanoHD UNIFI Compact 802.11 AC Wave2 MU-MIMO kopplingspunkt 2 949,00 kr
UbiQuiti UNIFI AP AC mesh Pro 802.11 AC Dual radio inomhus/utomhus
UbiQuiti UNIFI AP AC mesh Pro 802.11 AC Dual radio inomhus/utomhus 3 399,00 kr
UbiQuiti NanoHD UNIFI Compact 802.11 AC Wave2 MU-MIMO 3-Pack
UbiQuiti NanoHD UNIFI Compact 802.11 AC Wave2 MU-MIMO 3-Pack 8 890,00 kr
WiFi ca förstärkare! USB150H2 150 Mbps 7 dBi 2W 2.4 GHz vit
WiFi ca förstärkare! USB150H2 150 Mbps 7 dBi 2W 2.4 GHz vit 199,00 kr
Screenbeam 960 Full HD dual band trådlös skärmmottagare
Screenbeam 960 Full HD dual band trådlös skärmmottagare 5 190,00 kr
CPE210 2,4 GHz 300Mbps 9dBi utomhus CPE
CPE210 2,4 GHz 300Mbps 9dBi utomhus CPE 849,00 kr
Screenbeam 750W Full Hd trådlös skärmmottagare
Screenbeam 750W Full Hd trådlös skärmmottagare 3 399,00 kr
Åtkomstpunkt UBIQUITI raket M5 5 GHz 500mW AirMAX 2 x 2 MIMO
Åtkomstpunkt UBIQUITI raket M5 5 GHz 500mW AirMAX 2 x 2 MIMO 1 749,00 kr
EVGA 600 pl 2816 LR Powerlink
EVGA 600 pl 2816 LR Powerlink 1 349,00 kr
TP-Link Archer Vr600 Ac1600 Dual band Wireless Gigabit modem router
TP-Link Archer Vr600 Ac1600 Dual band Wireless Gigabit modem router 2 049,00 kr
TP-Link 300M trådlös N USB-adapter, Atheros, 2T2R, 2,4 GHz
TP-Link 300M trådlös N USB-adapter, Atheros, 2T2R, 2,4 GHz 279,00 kr
Linksys modem X 2000
Linksys modem X 2000 1 649,00 kr
4G LTE router - Wifi mobiltelefon dubbla TP - Link Archer MR200 AC750 5 GHz svart
4G LTE router - Wifi mobiltelefon dubbla TP - Link Archer MR200 AC750 5 GHz svart 2 699,00 kr
Åtkomstpunkt UBIQUITI UniFi PSU-AC-LR AP AC lång räckvidd 3 x 3 MIM
Åtkomstpunkt UBIQUITI UniFi PSU-AC-LR AP AC lång räckvidd 3 x 3 MIM 2 049,00 kr
D-Link DIR-3060 400-866 Mbit/s 5 GHz LAN Svart trådlöst modem
D-Link DIR-3060 400-866 Mbit/s 5 GHz LAN Svart trådlöst modem 3 349,00 kr
TP-Link Eap245 Ac1750 Dual band tak väggfäste åtkomstpunkt
TP-Link Eap245 Ac1750 Dual band tak väggfäste åtkomstpunkt 1 649,00 kr
Tp Länk Tlmr3020 Bärbar 3G 4G Trådlös N Router 2Ghz 150Mbps
Tp Länk Tlmr3020 Bärbar 3G 4G Trådlös N Router 2Ghz 150Mbps 574,00 kr
TP-Link CPE510 5GHz 300Mbps 13dBi utomhus CPE
TP-Link CPE510 5GHz 300Mbps 13dBi utomhus CPE 1 049,00 kr
Tp-Link Archer Vr300 Ac1200 1200Mbps Trådlös Vdsl / Adsl Modem Router
Tp-Link Archer Vr300 Ac1200 1200Mbps Trådlös Vdsl / Adsl Modem Router 1 149,00 kr
TP-Link Sm311Lm multi-mode mini GBIC SFP-modul
TP-Link Sm311Lm multi-mode mini GBIC SFP-modul 574,00 kr
Grandstream Gwn7000 Multi Wan Gigabit Vpn Router
Grandstream Gwn7000 Multi Wan Gigabit Vpn Router 2 349,00 kr
USB WiFi adapter Edimax Pro NADAIN0204 EW-7822ULC AC1200 2T2R Windows 7/8/ 8,1 Mac OS 10,9 svart
USB WiFi adapter Edimax Pro NADAIN0204 EW-7822ULC AC1200 2T2R Windows 7/8/ 8,1 Mac OS 10,9 svart 574,00 kr
Åtkomstpunkt D-Link DAP-1665 AC1200 10 / 100 / 1000 Mbps 2,4 GHz - 5 GHz 2 x 5 dBi
Åtkomstpunkt D-Link DAP-1665 AC1200 10 / 100 / 1000 Mbps 2,4 GHz - 5 GHz 2 x 5 dBi 1 649,00 kr
USB WiFi adapter Edimax Pro NADAIN0207 EW-7611ULB Bluetooth 4,0 24 Mbps svart
USB WiFi adapter Edimax Pro NADAIN0207 EW-7611ULB Bluetooth 4,0 24 Mbps svart 249,00 kr
Router ZyXEL USG20W-VPN-EU0101F USG20W-VPN-EU0101F brandvägg
Router ZyXEL USG20W-VPN-EU0101F USG20W-VPN-EU0101F brandvägg 5 490,00 kr
Gigaset C430A GO Sladdlös VoIP-telefontelefon, handsfree, Headsetanslutning Färg TFT/LCD Svart, Silver Rea
Gigaset C430A GO Sladdlös VoIP-telefontelefon, handsfree, Headsetanslutning Färg TFT/LCD Svart, Silver 1 199,00 kr 1 049,00 kr
Vpn TP-Link TL-R600VPN 120 Mbps Blått trådlöst modem
Vpn TP-Link TL-R600VPN 120 Mbps Blått trådlöst modem 924,00 kr
TP-Link TL-Wr841N N300 trådlös N-router
TP-Link TL-Wr841N N300 trådlös N-router 419,00 kr
D-Link DWA-182 5 GHz svart Wi-Fi-nätverkskort
D-Link DWA-182 5 GHz svart Wi-Fi-nätverkskort 599,00 kr
D-Link DNH-100 Vit Wi-Fi-nätverksstyrenhet
D-Link DNH-100 Vit Wi-Fi-nätverksstyrenhet 2 399,00 kr
Adapter UBIQUITI POE-15-12W 15V 0,8 A
Adapter UBIQUITI POE-15-12W 15V 0,8 A 219,00 kr
Routern H3C 9801A0PS
Routern H3C 9801A0PS 5 290,00 kr
TP Link Archer T2U Ac600 trådlös Dual band USB-adapter
TP Link Archer T2U Ac600 trådlös Dual band USB-adapter 574,00 kr
Amplifi HD WiFi-system av UbiQuiti Labs HD WiFi router
Amplifi HD WiFi-system av UbiQuiti Labs HD WiFi router 6 490,00 kr
TP-Link EAP225 AC1200 trådlös Dual band Gigabit-åtkomstpunkt
TP-Link EAP225 AC1200 trådlös Dual band Gigabit-åtkomstpunkt 1 299,00 kr
Panasonic Snabb trådlös projektion
Panasonic Snabb trådlös projektion 1 199,00 kr
TP-LINK EAP225 AC1200 tillgång punkt Dual Band
TP-LINK EAP225 AC1200 tillgång punkt Dual Band 1 549,00 kr
Apos punkt;Åtkomst repeater TP-Link Deco E4 5 GHz LAN 300-867 Mbps Vit
Apos punkt;Åtkomst repeater TP-Link Deco E4 5 GHz LAN 300-867 Mbps Vit 924,00 kr
Trådlöst modem TP-Link Archer XR500v LAN WiFi 5GHz 867 Mbps Svart
Trådlöst modem TP-Link Archer XR500v LAN WiFi 5GHz 867 Mbps Svart 1 049,00 kr
Karta Wi-Fi Eminent EM4574 2,4 GHz 300 Mbps svart
Karta Wi-Fi Eminent EM4574 2,4 GHz 300 Mbps svart 289,00 kr
UbiQuiti U fiber SFP + multi-mode modul 10G 2-Pack
UbiQuiti U fiber SFP + multi-mode modul 10G 2-Pack 849,00 kr
Kingston 4GB DDR3L DIMM 1600MHz CL11 1.35 V värde RAM enda pinne
Kingston 4GB DDR3L DIMM 1600MHz CL11 1.35 V värde RAM enda pinne 574,00 kr
Förfina