Kablar

Förfina
32nd märkesvaror flätad Nylon USB Type-C till USB-kabel 1m - guld
32nd märkesvaror flätad Nylon USB Type-C till USB-kabel 1m - guld 169,00 kr
StarTech USB C till USB B-skrivarkabel
StarTech USB C till USB B-skrivarkabel 349,00 kr
Kit Me Out USB typ C, 3,1 amp USB C snabb laddning zink legering tyg flätad kabel kompatibel med Samsung Galaxy Note 8/NOTE 9, laddning data sync kabel bly sladd
Kit Me Out USB typ C, 3,1 amp USB C snabb laddning zink legering tyg flätad kabel kompatibel med Samsung Galaxy Note 8/NOTE 9, laddning data sync kabel bly sladd 79,00 kr
Aten 2L5202U USB Kvm kabel
Aten 2L5202U USB Kvm kabel 419,00 kr
DisplayPort cable, Ultra HD 2m Rea
DisplayPort cable, Ultra HD 2m 249,00 kr 189,00 kr
Hypertec CAT6a RJ45 skärmad kabel gul
Hypertec CAT6a RJ45 skärmad kabel gul 209,00 kr
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning zink legering tyg flätad kabel 1M 2M 3M kompatibel med HTC en X10, laddning data sync kabel bly sladd, 1 2 3 meter
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning zink legering tyg flätad kabel 1M 2M 3M kompatibel med HTC en X10, laddning data sync kabel bly sladd, 1 2 3 meter 54,00 kr
Kit Me Out USB typ C, 3,1 amp USB C snabb laddning nylon flätad kabel kompatibel med HTC u11 Eyes, laddning data sync kabel bly sladd
Kit Me Out USB typ C, 3,1 amp USB C snabb laddning nylon flätad kabel kompatibel med HTC u11 Eyes, laddning data sync kabel bly sladd 54,00 kr
Kit Me Out USB typ C, 3,1 amp USB C snabb laddning nylon flätad kabel kompatibel med Sony Xperia 1, laddning data sync kabel bly
Kit Me Out USB typ C, 3,1 amp USB C snabb laddning nylon flätad kabel kompatibel med Sony Xperia 1, laddning data sync kabel bly 54,00 kr
StarTech 1M vit 8 pin Lightning till USB-kabel
StarTech 1M vit 8 pin Lightning till USB-kabel 419,00 kr
StarTech 1M USB 2 A till höger vinkel B-kabel
StarTech 1M USB 2 A till höger vinkel B-kabel 209,00 kr
StarTech 1M USB C-kabel W 5A PD USB 3 10Gbps
StarTech 1M USB C-kabel W 5A PD USB 3 10Gbps 649,00 kr
StarTech 1M USB till USB C-kabel rätt vinkel USB 2
StarTech 1M USB till USB C-kabel rätt vinkel USB 2 349,00 kr
Kit Me Out USB typ C-kabel, 3,1 amp USB C snabb laddning nylon flätad kabel kompatibel med Sony Xperia L3, laddning data sync kabel bly sladd
Kit Me Out USB typ C-kabel, 3,1 amp USB C snabb laddning nylon flätad kabel kompatibel med Sony Xperia L3, laddning data sync kabel bly sladd 89,00 kr
i-Tronixs (röd) 90 graders vinkel magnetisk nylon flätad laddnings sladd 2 meter för OPPO Reno Z
i-Tronixs (röd) 90 graders vinkel magnetisk nylon flätad laddnings sladd 2 meter för OPPO Reno Z 129,00 kr
Kit Me Out USB typ C-kabel, 3,1 amp USB C snabb laddning, kompatibel med Asus ZenFone 5 (ZE620KL) PVC-kabel 1M 2M 3M, Ladddata sync kabel bly, 1 2 3 meter
Kit Me Out USB typ C-kabel, 3,1 amp USB C snabb laddning, kompatibel med Asus ZenFone 5 (ZE620KL) PVC-kabel 1M 2M 3M, Ladddata sync kabel bly, 1 2 3 meter 79,00 kr
Kit Me Out USB typ C, 3,1 amp USB C snabb laddning PVC-kabel 1M 2M 3M kompatibel med Nokia 9 PureView, laddning data sync kabel bly, 1 2 3 meter
Kit Me Out USB typ C, 3,1 amp USB C snabb laddning PVC-kabel 1M 2M 3M kompatibel med Nokia 9 PureView, laddning data sync kabel bly, 1 2 3 meter 54,00 kr
Kit Me Out USB typ C, 3,1 amp USB C snabb laddning PVC-kabel 1M 2M 3M kompatibel med Huawei Mate 20 Pro, laddning data sync kabel bly, 1 2 3 meter
Kit Me Out USB typ C, 3,1 amp USB C snabb laddning PVC-kabel 1M 2M 3M kompatibel med Huawei Mate 20 Pro, laddning data sync kabel bly, 1 2 3 meter 54,00 kr
10M SC St Om3 multimode fiber optisk kabel Aqua
10M SC St Om3 multimode fiber optisk kabel Aqua 419,00 kr
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M kompatibel med Lenovo Tab 2 A10-70, laddning data sync kabel bly sladd, 1 2 3 meter
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M kompatibel med Lenovo Tab 2 A10-70, laddning data sync kabel bly sladd, 1 2 3 meter 54,00 kr
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M svart, guld kompatibel med BLU Touchbook M7, laddning data sync kabel bly sladd, 1, 2, 3 meter set med 2
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M svart, guld kompatibel med BLU Touchbook M7, laddning data sync kabel bly sladd, 1, 2, 3 meter set med 2 79,00 kr
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning zink legering tyg flätad kabel 1M 2M 3M kompatibel med Samsung Galaxy J7/J7 Max/J7 Prime/J7 Prime 2/J8, laddning data sync kabel bly sladd, 1 2 3 meter
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning zink legering tyg flätad kabel 1M 2M 3M kompatibel med Samsung Galaxy J7/J7 Max/J7 Prime/J7 Prime 2/J8, laddning data sync kabel bly sladd, 1 2 3 meter 79,00 kr
Kit Me Out USB typ C, 3,1 amp USB C snabb laddning zink legering tyg flätad kabel kompatibel med Sony Xperia 1/Xperia 10/Xperia 10 plus, laddning data sync kabel bly sladd
Kit Me Out USB typ C, 3,1 amp USB C snabb laddning zink legering tyg flätad kabel kompatibel med Sony Xperia 1/Xperia 10/Xperia 10 plus, laddning data sync kabel bly sladd 79,00 kr
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M grå kompatibel med Vodafone Smart Tab N8, laddning data sync kabel bly sladd, 1, 2, 3 meter set med 2 och 3
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M grå kompatibel med Vodafone Smart Tab N8, laddning data sync kabel bly sladd, 1, 2, 3 meter set med 2 och 3 79,00 kr
UbiQuiti UniFi Direct fäster kopparkabel
UbiQuiti UniFi Direct fäster kopparkabel 489,00 kr
Multimedia adapter 3.5mm ho to 2xRCA ha, 10cm Rea
Multimedia adapter 3.5mm ho to 2xRCA ha, 10cm 95,00 kr 89,00 kr
Kit Me Out USB typ C, 3,1 amp USB C snabb laddning zink legering tyg flätad kabel kompatibel med Nokia 9 PureView, laddning data sync kabel bly sladd
Kit Me Out USB typ C, 3,1 amp USB C snabb laddning zink legering tyg flätad kabel kompatibel med Nokia 9 PureView, laddning data sync kabel bly sladd 79,00 kr
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M Rose Gold kompatibel med Samsung Galaxy J Max, laddning data sync kabel bly sladd, 1, 2, 3 meter set med 2 och 3
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M Rose Gold kompatibel med Samsung Galaxy J Max, laddning data sync kabel bly sladd, 1, 2, 3 meter set med 2 och 3 79,00 kr
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M kompatibel med Xiaomi Redmi Note 4, Ladddata sync kabel sladd, 1 2 3 meter
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M kompatibel med Xiaomi Redmi Note 4, Ladddata sync kabel sladd, 1 2 3 meter 54,00 kr
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning zink legering tyg flätad kabel 1M 2M 3M kompatibel med OPPO R7 lite/OPPO R7s/OPPO R9s/OPPO R9s plus, laddning data sync kabel bly sladd, 1 2 3 meter
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning zink legering tyg flätad kabel 1M 2M 3M kompatibel med OPPO R7 lite/OPPO R7s/OPPO R9s/OPPO R9s plus, laddning data sync kabel bly sladd, 1 2 3 meter 54,00 kr
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M Rose Gold kompatibel med Acer Iconia One 8 B1-820, Ladddata sync kabel bly sladd, 1, 2, 3 meter set om 2 och 3
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M Rose Gold kompatibel med Acer Iconia One 8 B1-820, Ladddata sync kabel bly sladd, 1, 2, 3 meter set om 2 och 3 79,00 kr
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M kompatibel med Huawei honor 10 lite, laddning data sync kabel bly sladd, 1 2 3 meter
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M kompatibel med Huawei honor 10 lite, laddning data sync kabel bly sladd, 1 2 3 meter 54,00 kr
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M kompatibel med Samsung Galaxy J7 (2018), laddning data sync kabel bly sladd, 1 2 3 meter
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M kompatibel med Samsung Galaxy J7 (2018), laddning data sync kabel bly sladd, 1 2 3 meter 54,00 kr
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M kompatibel med Huawei Y7, laddning data sync kabel bly sladd, 1 2 3 meter
Kit Me Out Micro USB, 3,1 amp snabb laddning nylon flätad kabel 1M 2M 3M kompatibel med Huawei Y7, laddning data sync kabel bly sladd, 1 2 3 meter 54,00 kr
3M SC SC Om1 multimode fiberoptisk kabel lax rosa
3M SC SC Om1 multimode fiberoptisk kabel lax rosa 349,00 kr
30M Lc Lc Om4 Multimode Fiberoptisk patch kabel
30M Lc Lc Om4 Multimode Fiberoptisk patch kabel 774,00 kr
2M LC LC Om4 multimode fiberoptik patch kabel Aqua
2M LC LC Om4 multimode fiberoptik patch kabel Aqua 279,00 kr
3M SC SC Om1 multimode fiber optisk kabel orange
3M SC SC Om1 multimode fiber optisk kabel orange 279,00 kr
20M LC SC Om3 multimode fiber optisk kabel Aqua
20M LC SC Om3 multimode fiber optisk kabel Aqua 574,00 kr
Griffin ELAN form Graphite för iPhone 3G/3GS (svart)
Griffin ELAN form Graphite för iPhone 3G/3GS (svart) 84,00 kr
Kit Me Out USB typ C, 3,1 amp USB C snabb laddning zink legering tyg flätad kabel kompatibel med Huawei Mate 20/Mate 20 lite/Mate 20 Pro/Mate 20 X, laddning Data Sync bly sladd
Kit Me Out USB typ C, 3,1 amp USB C snabb laddning zink legering tyg flätad kabel kompatibel med Huawei Mate 20/Mate 20 lite/Mate 20 Pro/Mate 20 X, laddning Data Sync bly sladd 54,00 kr
REYTID Universal USB Power Plug, en Port, 3-Pin UK nätkontakten
REYTID Universal USB Power Plug, en Port, 3-Pin UK nätkontakten 89,00 kr
Obegränsad cellulära 3.5mm Stereo Audio förlängningskabel för Apple iPod
Obegränsad cellulära 3.5mm Stereo Audio förlängningskabel för Apple iPod 89,00 kr
SellNet Stereo 3,5 mm till 2 x RCA Y-Split-kabel för Apple iPod - vit
SellNet Stereo 3,5 mm till 2 x RCA Y-Split-kabel för Apple iPod - vit 89,00 kr
USB 2.0 kabel Typ A- Typ Micro B, 1m Rea
USB 2.0 kabel Typ A- Typ Micro B, 1m 189,00 kr 109,00 kr
Cellularline Laddkabel USB Type-C 1,2m Rea
Cellularline Laddkabel USB Type-C 1,2m 249,00 kr 189,00 kr
Förlängningskabel för 4-pins PWM-fläktar 0,3m Rea
Förlängningskabel för 4-pins PWM-fläktar 0,3m 120,00 kr 70,00 kr
Monitorkabel RGB, utan pin 9, med ljud, 5m Rea
Monitorkabel RGB, utan pin 9, med ljud, 5m 349,00 kr 229,00 kr
USB 3.1 Cabel 0.5m Rea
USB 3.1 Cabel 0.5m 249,00 kr 149,00 kr
eSATA cable, male-male, 2m Rea
eSATA cable, male-male, 2m 149,00 kr 89,00 kr
2 pack, Internal power cable 0.15 m Rea
2 pack, Internal power cable 0.15 m 169,00 kr 89,00 kr
SATA 6 Gb / s Cable Internal SATA 1m Rea
SATA 6 Gb / s Cable Internal SATA 1m 69,00 kr 59,00 kr
Multifunktionell USB-kabel Rea
Multifunktionell USB-kabel 69,00 kr 59,00 kr
Förgreningskabel för 4-pins PWM-fläktar 0,1m Rea
Förgreningskabel för 4-pins PWM-fläktar 0,1m 129,00 kr 95,00 kr
USB-synk- / laddarkabel, metallklädd 1m guld Rea
USB-synk- / laddarkabel, metallklädd 1m guld 189,00 kr 167,00 kr
SCART-Kabel 2.00m Rea
SCART-Kabel 2.00m 199,00 kr 129,00 kr
VGA Cable iggual 3m
VGA Cable iggual 3m 299,00 kr
USB 2.0 cable braided in cloth, 0,5m, 3A, 60W
USB 2.0 cable braided in cloth, 0,5m, 3A, 60W 149,00 kr
mini DisplayPort till HDMI-monitorkabel 2m Rea
mini DisplayPort till HDMI-monitorkabel 2m 249,00 kr 189,00 kr
SATA 6GB/s datakabel med clips 0.5m Rea
SATA 6GB/s datakabel med clips 0.5m 169,00 kr 99,00 kr
Antenna connector, 9.5mm female DEL-666 Rea
Antenna connector, 9.5mm female DEL-666 89,00 kr 69,00 kr
Adapter, F-connector male to 9.5mm DEL-659 Rea
Adapter, F-connector male to 9.5mm DEL-659 89,00 kr 69,00 kr
HDMI cable, 4K, UltraHD, 2m Rea
HDMI cable, 4K, UltraHD, 2m 249,00 kr 179,00 kr
Audio cable, 3.5mm ha - 2xRCA ha 2m Rea
Audio cable, 3.5mm ha - 2xRCA ha 2m 129,00 kr 89,00 kr
Förfina