3/8 tums vinschkrok Heavy Duty, ATV Vinschkrok, Vinsch Bogsering U-klämma Glidkrok för syntetisk repvinschkabel ATV UTV (B)

699,00 kr
+ 92,49 kr Leverans

3/8 tums vinschkrok Heavy Duty, ATV Vinschkrok, Vinsch Bogsering U-klämma Glidkrok för syntetisk repvinschkabel ATV UTV (B)

  • Märke: Unbranded
Säljs av:

3/8 tums vinschkrok Heavy Duty, ATV Vinschkrok, Vinsch Bogsering U-klämma Glidkrok för syntetisk repvinschkabel ATV UTV (B)

  • Märke: Unbranded
Pris: 699,00 kr
Säljs av:
699,00 kr
+ 92,49 kr Leverans

I lager

Vi erbjuder följande betalsätt

Beskrivning

ULTIMAT STYRKA OCH HÅLLBARHET: Vinschkroken på 3/8 tum erbjuder oöverträffad styrka med en brottstyrka på 20 ton (45 000 pund). Tillverkad av superstarkt legerat stål, förstärkt med galvanisering och dubbelskiktsbeläggning för överlägsen rostbeständighet, vilket säkerställer långvarig prestanda i tuffa förhållanden. FÖRBÄTTRAD SÄKERHET OCH ENKEL ANVÄNDNING: Vinschkroken är designad för enkel användning och har ett fjäderbelastat säkerhetsspärr för en säker anslutning. Inkluderingen av gaffelbultar och saxsprintar förstärker ytterligare fixeringen, vilket gör den till ett lättinstallerat och robust alternativ för alla dina bogseringsbehov. VACKER OCH FUNKTIONELL: Denna kraftiga vinschkrok har inte bara en robust design, den har också en visuellt tilltalande form som ger din utrustning stil. Det är inte utseendet; det är ett kraftfullt verktyg som förbättrar funktionaliteten hos din ATV, UTV, SUV och mer. FÖRBEREDD FÖR OVÄNTADE SITUATIONER: Oavsett om du befinner dig i en enkel bärgningssituation eller en oväntad dragkamp med elementen, är denna robusta vinschkrok redo. Att uppgradera till denna robusta och pålitliga koppling säkerställer att du är förberedd för alla utmaningar du kan möta på dina terrängäventyr. NÖJDHETSGARANTI: Vi erbjuder vinschtillbehör av hög kvalitet som är byggda för att hålla. Färg: B:Röd Material:legerat stål Förpackningens innehåll: 1 * Vinschkrok Kraftig Endast ovanstående förpackningsinnehåll, andra produkter ingår inte. Obs: Ljusreflektion och olika skärmar kan göra att färgen på produkten på bilden skiljer sig något från den verkliga varan. Det tillåtna måttet är +/- 1-3 cm.
  • Märke: Unbranded
  • Kategori: Vinschar
  • Färg: Röd
  • Fruugo-ID: 316316564-704287573
  • EAN: 4711454545455

Leverans och returer

Skickas inom 3 dagar

  • STANDARD: 92,49 kr - Leverans mellan kl tors 09 oktober 2025–mån 20 oktober 2025

Leverans från Kina.

Vi gör vårt bästa för att säkerställa att produkterna du beställer levereras kompletta och enligt dina specifikationer. Om du däremot skulle ta emot en ofullständig beställning, eller andra artiklar än de du beställt, eller om det finns någon annan anledning till att du inte är nöjd med din beställning, kan du returnera beställningen, eller valfria produkter som ingår i beställningen, och få fullständig ersättning för artiklarna. Visa fullständig returpolicy

Produktöverensstämmelsedetaljer

Vänligen se överensstämmelseinformationen som är specifik för denna produkt som beskrivs nedan.

Följande information tillhandahålls av den oberoende tredjepartsåterförsäljaren som säljer denna produkt.

Tillverkare:
Följande information beskriver kontaktuppgifter för tillverkaren av denna produkt som säljs på Fruugo.

  • Hui Zhou Shi Teng Yi Ke Ji You Xian Gong Si
  • Hui Zhou Shi Teng Yi Ke Ji You Xian Gong Si
  • Hui Cheng Qu Ma An Zhen
  • Lu Jiang Lu 1haoFu Ying Gong Guan Di 8don
  • 2dan Yuan 13ceng 02hao Fang
  • Huizhou
  • China
  • 516000
  • skyflyboth@outlook.com
  • 18927323984

Ansvarig person i EU:
Följande information innehåller kontaktuppgifter för den ansvariga personen i EU. Den ansvariga personen är den utsedda ekonomiska aktör i EU som ansvarar för att skyldigheterna uppfylls för denna produkt som säljs till Europeiska unionen.

  • 0utong GmbH
  • 0utong GmbH
  • Brehmstr,56
  • Duesseldorf
  • Germany
  • 40239
  • info@outong.de
  • 4921131054698