Hopfällbar pall Campingpall Bärbar hopfällbar pall för utomhuspromenader Vandring Fiske Kapacitet - grön

699,00 kr
gratis leverans

Hopfällbar pall Campingpall Bärbar hopfällbar pall för utomhuspromenader Vandring Fiske Kapacitet - grön

  • Märke: Unbranded
Säljs av:

Hopfällbar pall Campingpall Bärbar hopfällbar pall för utomhuspromenader Vandring Fiske Kapacitet - grön

  • Märke: Unbranded
Rekommenderat återförsäljningspris: 824,00 kr
Pris: 699,00 kr
Du sparar: 125,00 kr (15%)
Säljs av:
699,00 kr
gratis leverans

I lager

Vi erbjuder följande betalsätt

Beskrivning

Material Stålrör + Oxford tygEr: 1.Dubbel axelrem design, lätt att bära och spara effort.2.Isolering isförpackningar kan lagra öl, drycker och olika livsmedel, och kan hållas kallt under lång tid med hjälp av isförpackningar.3.Stark bärighet, maximal belastning 150KG.4.De två ytterfickorna kan hålla personliga föremål såsom tekoppar och mobiltelefoner.5.Lämplig för fiske.5.Lämplig för fiske.5.Lämplig för fiske.5.Lämplig för fiske.5.Lämplig för fiske.5.Lämplig för fiske.5.Lämplig för fiske.5.Lämplig för fiske.5.Lämplig för fiske.5.Lämplig för fiske. , förorts rekreation, vägkanten vila, etc. Om du vill ha en stol, är det ett bra val.6.Robust och hållbar, är denna stol gjord av högkvalitativa material, när du använder den, behöver du & apos; t oroa dig för att falla ner, men också påminna dig om att du inte & apos; t ta för många människor att rida.7.Bekväm och snabb, på grund av dess vikning, kan du ta med det när som helst, var som helst, kommer han inte att ge dig för mycket börda , så att du kan ha en stol på will.8.Save utrymme, även om du kan lägga den var som helst i ditt hem eller bil när den inte används, kommer han inte att ta upp mycket utrymme, så att du kan ha en rymligare place.9.No behöver rengöra, bara torka för att ta bort damm som har fallit för länge, vilket sparar mycket tid och effort.product details:1.Sponge handtag , mjuk och bekväm.2.Ficka design, blixtlås ficka och bunt ficka.3.Slang: 19mm förtjockad och förtjockad stålrör fäste, Höghållfast kallvalsad stålrörsfäste, superstarkt bärförmåga, säker och stabil, nitförstärkning, låt dig använda mer till mods.4.600DPVC Oxford tyg: med hög kvalitet hög densitet Oxford duk, slitstark och rivtålig, fuktabsorberande och andas, anti-sol och bekväm känsla.5.Double walking sömnad metod: Sömnad antar avancerad dubbel gång sömnad metod , snyggt och kompakt, mer robust och vackert.
  • Fruugo-ID: 390218171-836151722
  • EAN: 6955059834905

Leverans och returer

Skickas inom 24 timmar

  • STANDARD: GRATIS - Leverans mellan kl ons 22 oktober 2025–fre 24 oktober 2025 - GRATIS

Leverans från Kina.

Vi gör vårt bästa för att säkerställa att produkterna du beställer levereras kompletta och enligt dina specifikationer. Om du däremot skulle ta emot en ofullständig beställning, eller andra artiklar än de du beställt, eller om det finns någon annan anledning till att du inte är nöjd med din beställning, kan du returnera beställningen, eller valfria produkter som ingår i beställningen, och få fullständig ersättning för artiklarna. Visa fullständig returpolicy

Produktöverensstämmelsedetaljer

Vänligen se överensstämmelseinformationen som är specifik för denna produkt som beskrivs nedan.

Följande information tillhandahålls av den oberoende tredjepartsåterförsäljaren som säljer denna produkt.

Tillverkare:
Följande information beskriver kontaktuppgifter för tillverkaren av denna produkt som säljs på Fruugo.

  • Shenzhen Wuyuntianxia Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Wuyuntianxia Technology Co., Ltd.
  • Room 301, 3rd Floor, Building 3, Yuxiang Factory, Longcheng Industry & Trade, Dalang Street, Longhua District,
  • shenzhen
  • china
  • 518100
  • contact@evatmaster.com
  • 17700573203

Ansvarig person i EU:
Följande information innehåller kontaktuppgifter för den ansvariga personen i EU. Den ansvariga personen är den utsedda ekonomiska aktör i EU som ansvarar för att skyldigheterna uppfylls för denna produkt som säljs till Europeiska unionen.

  • eVatmaster Consulting GmbH
  • eVatmaster Consulting GmbH
  • Bettinastr.30
  • Frankfurt am Main
  • Germany
  • 60325
  • contact@evatmaster.com
  • https://www.evatmaster.eu/