Regntrumma för utsidan, stål tunga trumma 6 noter 3 tum Chakra Tank Trumma stål slagverk vadderade klubbor svart

149,00 kr
+ 63,49 kr Leverans

Regntrumma för utsidan, stål tunga trumma 6 noter 3 tum Chakra Tank Trumma stål slagverk vadderade klubbor svart

  • Märke: Unbranded

Regntrumma för utsidan, stål tunga trumma 6 noter 3 tum Chakra Tank Trumma stål slagverk vadderade klubbor svart

  • Märke: Unbranded
Pris: 149,00 kr
Säljs av:
149,00 kr
+ 63,49 kr Leverans

I lager

Vi erbjuder följande betalsätt

Beskrivning

Design och hantverk: Ståltrumman är handgjord av hantverkare, och ståltungtrumman är tillverkad av stål. Trumkroppen är full och rund, och trumljudet är format av lotusblad. Den kombinerar modern innovativ design, hantverk, ljud, enkel form och lätthet att bära. Principen bakom trumljudet: Tungtrumman är ett slagverksinstrument som drivs av tungans ljud för att ge resonans i hela håligheten. Med trumstockar vibreras tungan. Efter att ha bemästrat grundrytmen kan du hitta en vacker rytm. Det finns inget komplicerat musiksystem, enkelt och lätt att lära sig. Perfekt ljudkvalitet: 3-tums ståltrumman har en standard C-tangent med 6 toner. Ljudet är krispigt och vackert, vilket gör att nybörjare och professionella spelare enkelt kan spela fler olika typer av låtar. Ståltungtrummans ton är mjuk och melodisk, och tonen är mycket stabil. Med det eteriska, rena trumljudet kan du känna avslappning och glädje från hjärtat. Användningsområde: Hängtrumman kan anpassas till många tillfällen, kan användas för konsertackompanjemang, yogameditation, musikupplysningsutbildning, andlig rehabilitering, trumman har vackert ljud, måttlig volym, klassisk och lugnande melodi kan lindra stress och göra dig spänd för att lugna ner dig långsamt. Instrument: Ståltrumman är tillverkad av stål, vilket har bättre motstånd och värmebeständighet. Strikt handmodulerad och noggrant skuren för hand. Tonen är mycket stabil. Ljudet är krispigt och vackert. Trumkroppen är fyllig och rund, och trumljudet är formad av lotusblad. Det är ett avancerat slagverksinstrument med perfekt ton. Färg: Svart Material: Kolstål Förpackningens innehåll: 1x Regntrumma 1x Hammare Endast ovanstående förpackningsinnehåll, andra produkter ingår inte. Obs: Ljusreflektion och olika skärmar kan göra att färgen på objektet på bilden skiljer sig något från den verkliga varan. Det tillåtna måttet är +/- 1-3 cm.
  • Fruugo-ID: 313519458-699616637
  • EAN: 4713691174504

Leverans och returer

Skickas inom 3 dagar

  • STANDARD: 63,49 kr - Leverans mellan kl ons 01 oktober 2025–fre 10 oktober 2025

Leverans från Kina.

Vi gör vårt bästa för att säkerställa att produkterna du beställer levereras kompletta och enligt dina specifikationer. Om du däremot skulle ta emot en ofullständig beställning, eller andra artiklar än de du beställt, eller om det finns någon annan anledning till att du inte är nöjd med din beställning, kan du returnera beställningen, eller valfria produkter som ingår i beställningen, och få fullständig ersättning för artiklarna. Visa fullständig returpolicy

Produktöverensstämmelsedetaljer

Vänligen se överensstämmelseinformationen som är specifik för denna produkt som beskrivs nedan.

Följande information tillhandahålls av den oberoende tredjepartsåterförsäljaren som säljer denna produkt.

Tillverkare:
Följande information beskriver kontaktuppgifter för tillverkaren av denna produkt som säljs på Fruugo.

  • Nan Chang Shi Xue Ran Shu Ma Ke Ji You Xian Gong Si
  • Nan Chang Shi Xue Ran Shu Ma Ke Ji You Xian Gong Si
  • Qing Yun Pu Qu Jie Fang Xi Lu 49hao
  • Ming Zhu Guang Chang Bdong 1805shi
  • Nan Chang
  • China
  • 330000
  • smilingsungift@outlook.com
  • 15360170853

Ansvarig person i EU:
Följande information innehåller kontaktuppgifter för den ansvariga personen i EU. Den ansvariga personen är den utsedda ekonomiska aktör i EU som ansvarar för att skyldigheterna uppfylls för denna produkt som säljs till Europeiska unionen.

  • 0utong GmbH
  • 0utong GmbH
  • Brehmstr, 56
  • Duesseldorf
  • Germany
  • 40239
  • info@outong.de
  • 4921131054698