Skydd för dragkrok för husvagn, dragkrok i oxfordtyg, dammtät, regn- och snöskydd, dragkrokskydd

169,00 kr
+ 135,49 kr Leverans

Skydd för dragkrok för husvagn, dragkrok i oxfordtyg, dammtät, regn- och snöskydd, dragkrokskydd

  • Märke: Unbranded
Säljs av:

Skydd för dragkrok för husvagn, dragkrok i oxfordtyg, dammtät, regn- och snöskydd, dragkrokskydd

  • Märke: Unbranded
Rekommenderat återförsäljningspris: 549,00 kr
Pris: 169,00 kr
Du sparar: 380,00 kr (69%)
Säljs av:
169,00 kr
+ 135,49 kr Leverans

I lager

Vi erbjuder följande betalsätt

Beskrivning

Oxford tygmaterial, regntätt, dammtätt, daggsäkert, fast struktur. Det vattentäta krokskyddet för bilen är pålitligt att använda. Det vattentäta locket till husvagnskopplingen är utformat för att vara vattentätt, vilket förhindrar att vatten sipprar in och ser till att dragkroken förblir torr och ren. Pålitlig att använda. Dragkrokens lock är utformat med solskydd för att blockera starka UV-strålar från att skada stativets dragkrok. Det vattentäta locket för släpvagnskoppling för husbilar är litet i storlek och lätt att bära. Locket är bärbart, tar liten plats och är lätt att förvara. Det universella överdraget för husbilar är utformat med en koppling för att bli mer användarvänligt, och de främre och bakre fållarna är elastiska och sydda ihop för extra skydd av släpvagnens koppling. Namn: husvagn krok lock Speciell funktion: vattentät och andningsbar Färg:Svart Material: Oxford tyg paketets innehåll: 1 x Dragkrok Kåpa Endast ovanstående paketinnehåll, andra produkter ingår inte. Notera: Ljusreflektion och olika displayer kan göra att färgen på objektet på bilden skiljer sig lite från den äkta varan. Det tillåtna mätfelet är +/- 1-3 cm.
  • Fruugo-ID: 329093508-726721256
  • EAN: 4712711831861

Leverans och returer

Skickas inom 3 dagar

  • STANDARD: 135,49 kr - Leverans mellan kl fre 17 oktober 2025–tis 28 oktober 2025

Leverans från Kina.

Vi gör vårt bästa för att säkerställa att produkterna du beställer levereras kompletta och enligt dina specifikationer. Om du däremot skulle ta emot en ofullständig beställning, eller andra artiklar än de du beställt, eller om det finns någon annan anledning till att du inte är nöjd med din beställning, kan du returnera beställningen, eller valfria produkter som ingår i beställningen, och få fullständig ersättning för artiklarna. Visa fullständig returpolicy

Produktöverensstämmelsedetaljer

Vänligen se överensstämmelseinformationen som är specifik för denna produkt som beskrivs nedan.

Följande information tillhandahålls av den oberoende tredjepartsåterförsäljaren som säljer denna produkt.

Tillverkare:
Följande information beskriver kontaktuppgifter för tillverkaren av denna produkt som säljs på Fruugo.

  • Huizhou Jiale Toys
  • Hui Zhou Shi Jia Le Wan Ju You Xian Gong Si
  • Hui cheng qu jiang bei san huan bei lu 18hao mo ka
  • sheng huo hua yuanCqu 25hao lou 15ceng 04hao fang
  • Huizhou
  • China
  • 516000
  • jiasunnysun@outlook.com
  • 18927320924
  • https://www.fruugo.at/search/?merchantId=22120

Ansvarig person i EU:
Följande information innehåller kontaktuppgifter för den ansvariga personen i EU. Den ansvariga personen är den utsedda ekonomiska aktör i EU som ansvarar för att skyldigheterna uppfylls för denna produkt som säljs till Europeiska unionen.

  • 0utong GmbH
  • 0utong GmbH
  • Brehmstr, 56,40239 Duesseldorf
  • Brehmstr
  • Germany
  • 40239
  • info@outong.de
  • 4921131054698