Turbo-Chef D158 Lökhackare, mångsidigt köksredskap

179,00 kr
gratis leverans

Turbo-Chef D158 Lökhackare, mångsidigt köksredskap

  • Märke: Unbranded

Turbo-Chef D158 Lökhackare, mångsidigt köksredskap

  • Märke: Unbranded
Rekommenderat återförsäljningspris: 279,00 kr
Pris: 179,00 kr
Du sparar: 100,00 kr (35%)
Säljs av:
179,00 kr
gratis leverans

I lager

Vi erbjuder följande betalsätt

Beskrivning

Med nylonsnöre förbättrar det produktens hållbarhet, dragkraften är stark, den är inte lätt att bryta, den kommer inte att studsa eller skadas efter långvarig användning. Exakt skärning, enkel matlagning: den unika T-formade dragskoanordningen designad på locket på multihackaren kan enkelt kontrollera skärtjockleken på maten för mer exakta skärresultatMultifunktionell bearbetning för att uppfylla kraven på olika ingredienser: denna lökhackare är lämplig för en mängd olika ingredienser, inklusive paprika, lök, grönsaker, nötter, frukt, kött, vitlök och andra typermat, och kan till och med göra puréer. Säker och lätt att använda design: Köksknivens ergonomiska design garanterar stabilitet och säkerhet. Ena handen trycker på dokumentförstörarens hölje och den andra drar i dragbladet för att underlätta operationen. Lätt att ta bort och tvätta, ren och lätt att hålla i: locket, skålen och bladet kan enkelt tas bort så att användaren kan rengöra dem noggrant
  • Fruugo-ID: 362606554-787425773
  • EAN: 9771146546332

Produktsäkerhetsinformation

Se produktsäkerhetsinformationen som är specifik för denna produkt som beskrivs nedan

Följande information tillhandahålls av den oberoende tredjepartsåterförsäljaren som säljer denna produkt.

Säkerhetsvarningar: Varning: Förvaras åtskilt från eld. Produkten bör förvaras mörkt, borta från höga temperaturer och eld.

Leverans och returer

Skickas inom 3 dagar

  • STANDARD: GRATIS - Leverans mellan kl fre 03 oktober 2025–tis 07 oktober 2025 - GRATIS

Leverans från Kina.

Vi gör vårt bästa för att säkerställa att produkterna du beställer levereras kompletta och enligt dina specifikationer. Om du däremot skulle ta emot en ofullständig beställning, eller andra artiklar än de du beställt, eller om det finns någon annan anledning till att du inte är nöjd med din beställning, kan du returnera beställningen, eller valfria produkter som ingår i beställningen, och få fullständig ersättning för artiklarna. Visa fullständig returpolicy

Produktöverensstämmelsedetaljer

Vänligen se överensstämmelseinformationen som är specifik för denna produkt som beskrivs nedan.

Följande information tillhandahålls av den oberoende tredjepartsåterförsäljaren som säljer denna produkt.

Tillverkare:
Följande information beskriver kontaktuppgifter för tillverkaren av denna produkt som säljs på Fruugo.

  • Malun Yin
  • Lixian Runda Trading Co.,Ltd.
  • Group 5
  • Xujiapu Village
  • Lixian city
  • CN
  • 415500
  • chenjuanhuicjh@outlook.com
  • 13192770024

Ansvarig person i EU:
Följande information innehåller kontaktuppgifter för den ansvariga personen i EU. Den ansvariga personen är den utsedda ekonomiska aktör i EU som ansvarar för att skyldigheterna uppfylls för denna produkt som säljs till Europeiska unionen.

  • e Vatmaster Consulting GmbH
  • e Vatmaster Consulting GmbH
  • RaiffeisenstraBe 2 B11
  • Rodgau
  • DE
  • 63110
  • contact@evatmaster.com
  • 49 61062699873