Raspberry Oil Face Serum 30 ml de serum (Raspberry)

279,00 kr
+ 98,49 kr Leverans

Raspberry Oil Face Serum 30 ml de serum (Raspberry)

Säljs av:
(Premiumsäljare)

Raspberry Oil Face Serum 30 ml de serum (Raspberry)

Pris: 279,00 kr
Säljs av:
(Premiumsäljare)
279,00 kr
+ 98,49 kr Leverans

Inte tillgänglig just nu

Vi vet inte när eller om denna artikel kommer tillbaka i lager.

Vi erbjuder följande betalsätt

Beskrivning

Loelle Raspberry Oil Face Serum är ett närande och återfuktande elixir som förvandlar matt, skadad hud till en frisk, strålande hy. Det högre innehållet av antioxidanter och fytosteroler gör det till det bästa solskyddet. Den silkeslena konsistensen absorberas snabbt utan att lämna en fet rest, samtidigt som den återfuktar, tonar upp och regenererar hudcellerna. Loelle Hallonolja är packad med kraftfulla antioxidanter som återfuktar och skyddar huden. Den har en anmärkningsvärt hög andel vitamin E, A, omega-3 och omega-6 fettsyror, som hjälper till att återställa hudens lyster, stärka hudbarriären och bleka ålderstecken. Den är idealisk för fet hud samtidigt som den ger återfuktning och lindring till torr hud och känslig hud. Rekommenderas att applicera som ansiktsolja: Applicera Loelle Raspberry Oil efter rengöring och toning. Den absorberas snabbt och lämnar inga feta rester. Också. Den kan användas som en kroppsolja: appliceras direkt på huden efter att ha tagit ett bad eller blandas med en bodylotion eller duschgel för att njuta av otaliga hudfördelar. Förvara på ett kallt, torrt ställe. KOSMOS. Vegan Society.
  • Fruugo-ID: 92913762-194838846
  • EAN: 7350069280695

Produktsäkerhetsinformation

Se produktsäkerhetsinformationen som är specifik för denna produkt som beskrivs nedan

Följande information tillhandahålls av den oberoende tredjepartsåterförsäljaren som säljer denna produkt.

Produktsäkerhetsetiketter

CE Mark
Säkerhetsvarningar: Loelle hallonolja är fullpackad med kraftfulla antioxidanter som återfuktar och skyddar huden. Den har ett anmärkningsvärt högt förhållande av vitamin E, A, omega3 och omega6 fettsyror, som hjälper till att återställa hudens lyster, stärka hudbarriären och bleka tecken på åldrande. Den är idealisk för fet hud samtidigt som den ger återfuktning och lindring till torr hud och känslig hud. Förvara på en sval, torr plats.
Ingredienser: Rubus Ideaus Hallonfröolja.

Leverans och returer

Skickas inom −1 dagar

  • STANDARD: 98,49 kr - Leverans mellan kl mån 13 oktober 2025–tis 14 oktober 2025

Leverans från Spanien.

Vi gör vårt bästa för att säkerställa att produkterna du beställer levereras kompletta och enligt dina specifikationer. Om du däremot skulle ta emot en ofullständig beställning, eller andra artiklar än de du beställt, eller om det finns någon annan anledning till att du inte är nöjd med din beställning, kan du returnera beställningen, eller valfria produkter som ingår i beställningen, och få fullständig ersättning för artiklarna. Visa fullständig returpolicy

Produktöverensstämmelsedetaljer

Vänligen se överensstämmelseinformationen som är specifik för denna produkt som beskrivs nedan.

Följande information tillhandahålls av den oberoende tredjepartsåterförsäljaren som säljer denna produkt.

Tillverkare:
Följande information beskriver kontaktuppgifter för tillverkaren av denna produkt som säljs på Fruugo.

  • Loelle
  • ETIQUETA BIO, S.L.
  • Calle Daraxa, 36 , Bloque 3, Piso 2 A 18230 Atarfe
  • Granada
  • ES
  • 18230
  • hola@etiquetabio.com
  • 722387613

Ansvarig person i EU:
Följande information innehåller kontaktuppgifter för den ansvariga personen i EU. Den ansvariga personen är den utsedda ekonomiska aktör i EU som ansvarar för att skyldigheterna uppfylls för denna produkt som säljs till Europeiska unionen.

  • orders
  • ETIQUETA BIO, S.L.
  • Calle Daraxa, 36 , Bloque 3, Piso 2 A 18230 Atarfe
  • Granada
  • ES
  • 18230
  • hola@etiquetabio.com
  • 722387613